Menu
Your Cart

Cheapest Netflix Turkey Gift Cards - Steam Wallet TL Code - Valorant Key - iTunes and Google Play Gift Cards on RonesansMarkt.com

İade Koşulları

Rönesans Markt'tan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Eğer ürün iade koşullarını karşılamıyorsa ürün adresinize geri gönderilebilir.


Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.


Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler şunlardır:

-Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler,

-Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,

-Her türlü yazılım ve programlar - DVD, VCD, CD ve kasetler

-Yazıcı ve sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb.)


Kampanyalı veya hediyeli ürün iadeleri:

Rönesans Markt’ta bir ürünün yanında hediye olarak sunulan veya birlikte alındığında indirim sağlanan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. 

Bu ürünlerin iade alınması işlemi ancak birlikte alınan ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir.

Bu yüzden iade işlemi için tüm ürünleri aynı anda göndermeniz gerekir.

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünle birlikte alınan ürünlerin iade işlemi yapılmaz.